Kategorie
Tir Naprawa

Regeneracja siodła JOST JSK 37 oraz wymiana sworznia królewskiego w naczepie Mobilny Serwis TIR PL

https://patronite.pl/TruckmechanicfromPoland

Pobrane z Youtube Mobilny mechanik samochodów osobowych, dostawczych i ciężarówek w woj. mazowieckim · Mobilny serwis TIR ciężarowe 24h · Naprawa naczep, przyczep, Lohr, Skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na drodze w województwie Mazowieckim i na obszarze całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie 24h.

Mechanicy mobilni są w stanie dotrzeć we wskazane miejsce i naprawić pojazd niezależnie od tego, gdzie się znajduje, kiedy się znajduje, jaka jest pogoda czy pora dnia. Jeżeli klient jest w trasie, nie ma czasu na kilkudniową diagnostykę, a nie chce korzystać z lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest dla niego idealną odpowiedzią. Dzieje się tak niezależnie od wielkości lub funkcji pojazdu. Samochód zostanie zmodernizowany i naprawiony przez ekspertów, którzy są obecnie obecni.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania z YouTube Prowincja jest obsługiwana przez mobilnego mechanika, który zajmuje się samochodami, furgonetkami i ciężarówkami. mazowieckie · Mobilny TIR TIR dostępny 24 godziny na dobę Naprawa naczep, przyczep, pojazdów Lohr, a także skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie dostępne przez całą dobę.

Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z głównych obszarów specjalizacji naszej firmy. Jesteśmy firmą obsługującą Mobilny Serwis TIR w Warszawie, który umożliwia nam naprawę samochodów, które stoją na ulicy. specjalistów o łącznym dwudziestoletnim doświadczeniu pracy w najbardziej prestiżowych w branży serwisach samochodów ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Możliwe jest również mocowanie naczep i plandek. Warsztat samochodowy specjalizujący się w mechanice i elektryce

Główną specjalizacją naszej firmy to naprawa pojazdów ciężarowych. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR, dzięki któremu naprawiamy pojazdy na drodze w Warszawie. Eksperci z 20 Letnim Doświadczeniem Zdobytym w Największych Serwisach Pojazdów Ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Naprawa Naczep i Plandek. Serwis Mechaniki i Elektryki do Tirów.

44 odpowiedzi na “Regeneracja siodła JOST JSK 37 oraz wymiana sworznia królewskiego w naczepie Mobilny Serwis TIR PL”

Fajnie robicie robote, ale dlaczego tej śruby do regulacji luzu na zamku nie zabezpieczyliście przed korozją np pastą miedzianą? Ja tą kostko nakrętkę bym utopił w miedziance i posmarował obficie po kawałku gwintu tej śruby. Ja miedziankę pakuje wszędzie gdzie tylko nie zaszkodzi. Bolec zabezpieczający blachę klocków, np w knorr-ach potraktowany takową pastą nawet po 3 latach nie stawia oporu przy następnej wymianie. Zabezpieczam też górne szpilki i szyjki resorów pneumatycznych (potocznie zwanych poduszkami). Dolne mocowanie też smaruje miejsce przejścia przez półresor/wahacz nie trzeba później walczyć z usunięciem zapieczonej podstawy. Dodam tylko że jestem kierowcą a nie mechanikiem. Tzn jakieś 75% mojego czasu pracy polega na kręceniu kierownicą a pozostałe 25% kluczami. Na trasie jak mi się coś przytrafi, dzwonie tylko po części i jakie klucze potrzebne. Jeden z firmowych "kierowców" czyli posiadacz prawa jazdy (tak nazywam osobników marnujących moje 25% czasu mechanika, bo panu światła zginęły, ale żarówkę wymieniał i nie pomogło tylko że idiota do ciężarówki wsadził żarówkę 12V która zadziałała ino roz). Albo do busa wsadził taką na 24V i zdziwiony że nieświeci. Świeci tylko prawie tego niewidać.

To co robicie – macie wiedzę i bardzo wysoka fachowość .Jedno mi nie pasowało – ja mam zwykle dwa naczynka – na części które demontuję ( paleta to zawsze ryzyko ,że coś poleci na dół i gdzie to szukać ) i czasami pojemnik na narzędzia

Щод ви розуміли колеги . Були спеціалісти які розповідали що перед гірським серпантином потрібно кулак піску всипати на сідло , щоб не зложило машину ))),((

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *