Loading…

MOBILNY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Naprawa Tirów i Aut Dostawczych oraz Pojazdów Ciężarowych Warszawa
MOBILNY SERWIS TIR - Mechanik I Elektryk Warszawa!

Regeneracja siodła JOST JSK 37 oraz wymiana sworznia królewskiego w naczepie Mobilny Serwis TIR PL

https://patronite.pl/TruckmechanicfromPoland

Pobrane z Youtube Mobilny mechanik samochodów osobowych, dostawczych i ciężarówek w woj. mazowieckim · Mobilny serwis TIR ciężarowe 24h · Naprawa naczep, przyczep, Lohr, Skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na drodze w województwie Mazowieckim i na obszarze całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie 24h.

Mechanicy mobilni są w stanie dotrzeć we wskazane miejsce i naprawić pojazd niezależnie od tego, gdzie się znajduje, kiedy się znajduje, jaka jest pogoda czy pora dnia. Jeżeli klient jest w trasie, nie ma czasu na kilkudniową diagnostykę, a nie chce korzystać z lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest dla niego idealną odpowiedzią. Dzieje się tak niezależnie od wielkości lub funkcji pojazdu. Samochód zostanie zmodernizowany i naprawiony przez ekspertów, którzy są obecnie obecni.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania z YouTube Prowincja jest obsługiwana przez mobilnego mechanika, który zajmuje się samochodami, furgonetkami i ciężarówkami. mazowieckie · Mobilny TIR TIR dostępny 24 godziny na dobę Naprawa naczep, przyczep, pojazdów Lohr, a także skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie dostępne przez całą dobę.

Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z głównych obszarów specjalizacji naszej firmy. Jesteśmy firmą obsługującą Mobilny Serwis TIR w Warszawie, który umożliwia nam naprawę samochodów, które stoją na ulicy. specjalistów o łącznym dwudziestoletnim doświadczeniu pracy w najbardziej prestiżowych w branży serwisach samochodów ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Możliwe jest również mocowanie naczep i plandek. Warsztat samochodowy specjalizujący się w mechanice i elektryce

Główną specjalizacją naszej firmy to naprawa pojazdów ciężarowych. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR, dzięki któremu naprawiamy pojazdy na drodze w Warszawie. Eksperci z 20 Letnim Doświadczeniem Zdobytym w Największych Serwisach Pojazdów Ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Naprawa Naczep i Plandek. Serwis Mechaniki i Elektryki do Tirów.

44 thoughts on “Regeneracja siodła JOST JSK 37 oraz wymiana sworznia królewskiego w naczepie Mobilny Serwis TIR PL

  1. Fajnie robicie robote, ale dlaczego tej śruby do regulacji luzu na zamku nie zabezpieczyliście przed korozją np pastą miedzianą? Ja tą kostko nakrętkę bym utopił w miedziance i posmarował obficie po kawałku gwintu tej śruby. Ja miedziankę pakuje wszędzie gdzie tylko nie zaszkodzi. Bolec zabezpieczający blachę klocków, np w knorr-ach potraktowany takową pastą nawet po 3 latach nie stawia oporu przy następnej wymianie. Zabezpieczam też górne szpilki i szyjki resorów pneumatycznych (potocznie zwanych poduszkami). Dolne mocowanie też smaruje miejsce przejścia przez półresor/wahacz nie trzeba później walczyć z usunięciem zapieczonej podstawy. Dodam tylko że jestem kierowcą a nie mechanikiem. Tzn jakieś 75% mojego czasu pracy polega na kręceniu kierownicą a pozostałe 25% kluczami. Na trasie jak mi się coś przytrafi, dzwonie tylko po części i jakie klucze potrzebne. Jeden z firmowych "kierowców" czyli posiadacz prawa jazdy (tak nazywam osobników marnujących moje 25% czasu mechanika, bo panu światła zginęły, ale żarówkę wymieniał i nie pomogło tylko że idiota do ciężarówki wsadził żarówkę 12V która zadziałała ino roz). Albo do busa wsadził taką na 24V i zdziwiony że nieświeci. Świeci tylko prawie tego niewidać.

  2. To co robicie – macie wiedzę i bardzo wysoka fachowość .Jedno mi nie pasowało – ja mam zwykle dwa naczynka – na części które demontuję ( paleta to zawsze ryzyko ,że coś poleci na dół i gdzie to szukać ) i czasami pojemnik na narzędzia

  3. Щод ви розуміли колеги . Були спеціалісти які розповідали що перед гірським серпантином потрібно кулак піску всипати на сідло , щоб не зложило машину ))),((

Dodaj komentarz

Zadzwoń!