Ładowanie…

MOBILNY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Naprawa Tirów i Aut Dostawczych oraz Pojazdów Ciężarowych Warszawa
MOBILNY SERWIS TIR - Mechanik I Elektryk Warszawa!

zatarta piasta koła SAF Mobilny Serwis Ciężarówek Autostrada A4 Mobilna Obsługa Pojazdów Wrocław

tym razem akcja na odbyła się na autostradzie A4

Pobrane z Youtube Mobilny mechanik samochodów osobowych, dostawczych i ciężarówek w woj. mazowieckim · Mobilny serwis TIR ciężarowe 24h · Naprawa naczep, przyczep, Lohr, Skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na drodze w województwie Mazowieckim i na obszarze całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie 24h.

Mechanicy mobilni są w stanie dotrzeć we wskazane miejsce i naprawić pojazd niezależnie od tego, gdzie się znajduje, kiedy się znajduje, jaka jest pogoda czy pora dnia. Jeżeli klient jest w trasie, nie ma czasu na kilkudniową diagnostykę, a nie chce korzystać z lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest dla niego idealną odpowiedzią. Dzieje się tak niezależnie od wielkości lub funkcji pojazdu. Samochód zostanie zmodernizowany i naprawiony przez ekspertów, którzy są obecnie obecni.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania z YouTube Prowincja jest obsługiwana przez mobilnego mechanika, który zajmuje się samochodami, furgonetkami i ciężarówkami. mazowieckie · Mobilny TIR TIR dostępny 24 godziny na dobę Naprawa naczep, przyczep, pojazdów Lohr, a także skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie dostępne przez całą dobę.

Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z głównych obszarów specjalizacji naszej firmy. Jesteśmy firmą obsługującą Mobilny Serwis TIR w Warszawie, który umożliwia nam naprawę samochodów, które stoją na ulicy. specjalistów o łącznym dwudziestoletnim doświadczeniu pracy w najbardziej prestiżowych w branży serwisach samochodów ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Możliwe jest również mocowanie naczep i plandek. Warsztat samochodowy specjalizujący się w mechanice i elektryce

Główną specjalizacją naszej firmy to naprawa pojazdów ciężarowych. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR, dzięki któremu naprawiamy pojazdy na drodze w Warszawie. Eksperci z 20 Letnim Doświadczeniem Zdobytym w Największych Serwisach Pojazdów Ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Naprawa Naczep i Plandek. Serwis Mechaniki i Elektryki do Tirów.

31 thoughts on “zatarta piasta koła SAF Mobilny Serwis Ciężarówek Autostrada A4 Mobilna Obsługa Pojazdów Wrocław

 1. Kurwa bardzo CIEZKO PRACOJESZ nie pozazdrości.
  Chyba ze masz te 20tys na rękę nie może przesada te 20,tak 16tys było by do wytrzymania.
  Ta kwota za wiedzę, za poświęcenie,za pomoc.
  Daj odp.nikt chyba nie zadrosci uczciwie zarobionych pieniedzy

 2. Pozdrawiam, sam z żywcem 2 miesiące temu leżałem pod naczepą 2.5 h aby wrócić do domu 350km
  Zaślepianie poduszek, podnoszenie ośki w naczepie i zjazd do domu na dwóch osiach z pełnym ładunkiem. Naczepa na kole 17,5 dobrze, że jestem szczupły😁

 3. Powinieneś kolego zamontować "koguty ostrzegawcze" jeśli pracujesz w takich warunkach. Dobra "dyskoteka" na busie zapewni dużo lepsze bezpieczeństwo.

 4. Pracuje na autostradzie, akurat nie tej, ale zasady bezpieczeństwa są jedne. Nigdy nie stawaj za strzałą. Ona po to tam stoi, żeby chronić między innymi Twoje cztery litery i ostrzegać innych kierowców. Stawaj pomiędzy strzałą a ciężarówką, a najlepiej przed ciężarówką. Tak jak zrobiłeś, to nie tylko siebie narażasz, ale też zasłaniasz strzałę. Dziwne, że chlopaki, że strzały nie kazali Ci się przestawić, no cóż tak bywa. Na koniec, słusznie, że się boisz tych ciężarówek, widziałem już wiele tragedii na pasie awaryjnym.

 5. Nie jestem mechanikiem , nie jestem kierowcą dużego samochodu ale obejrzałem już kilka odcinków z zainteresowaniem. Ciekaw jestem czy jakiejkolwiek kobiecie może to się podobać a właściwie czy może ona oglądać ten kanał z zainteresowaniem. Pozdrowienia dla fachowców !

Dodaj komentarz

Zadzwoń!