Ładowanie…

MOBILNY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Naprawa Tirów i Aut Dostawczych oraz Pojazdów Ciężarowych Warszawa
MOBILNY SERWIS TIR - Mechanik I Elektryk Warszawa!

Naczepa typu Tiefbett z domkiem letniskowym narobiła kłopotów ! Policja objazdy polem i komplikacje

https://patronite.pl/TruckmechanicfromPoland

kontakt 884900860

Pobrane z Youtube Mobilni mechanicy są w stanie dojechać we wskazane miejsce i naprawić samochód niezależnie od lokalizacji, pory dnia, pogody czy pory roku. Jeśli klient jest już w trasie, nie ma czasu na wielodniową diagnostykę, a nie chce wynająć lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest idealnym rozwiązaniem dla sytuacji klienta. Dzieje się tak pomimo tego, że pojazd może służyć różnym celom. Specjaliści, którzy są teraz tutaj, zapewnią modernizacje samochodowe i dokonają wszelkich niezbędnych napraw.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania przez YouTube i do kupienia. Mobilny mechanik, który pracuje przy samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych, podróżuje po prowincji, udzielając pomocy klientom. Mobilny serwis TIR dla samochodów ciężarowych oferowany jest przez całą dobę na terenie województwa mazowieckiego. Naprawa naczep, przyczep, pojazdów marki Lohr oraz sprawna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Naprawa pojazdów ciężarowych. Mobilny serwis TIR, a także całodobowa dyspozycyjność do holowania.

Serwisowanie i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z podstawowych obszarów specjalizacji i kompetencji naszej firmy. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR na terenie miasta Warszawy, co daje nam możliwość wykonywania przeglądów i napraw pojazdów podczas ich postoju na poboczu. profesjonalistów, którzy pracowali w niektórych z najsłynniejszych zakładów naprawy samochodów ciężarowych w branży przez łącznie dwadzieścia lat. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Zmiany w naczepach i plandekach są również czymś, co można zrobić. Warsztat naprawczy specjalizujący się w ciężarówkach, tutaj wykonuje się zarówno mechanikę, jak i elektrykę. Mobilny mechanik samochodów osobowych, dostawczych i ciężarówek w woj. mazowieckim · Mobilny serwis TIR ciężarowe 24h · Naprawa naczep, przyczep, Lohr, Skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na drodze w województwie Mazowieckim i na obszarze całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie 24h.

Mechanicy mobilni są w stanie dotrzeć we wskazane miejsce i naprawić pojazd niezależnie od tego, gdzie się znajduje, kiedy się znajduje, jaka jest pogoda czy pora dnia. Jeżeli klient jest w trasie, nie ma czasu na kilkudniową diagnostykę, a nie chce korzystać z lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest dla niego idealną odpowiedzią. Dzieje się tak niezależnie od wielkości lub funkcji pojazdu. Samochód zostanie zmodernizowany i naprawiony przez ekspertów, którzy są obecnie obecni.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania z YouTube Prowincja jest obsługiwana przez mobilnego mechanika, który zajmuje się samochodami, furgonetkami i ciężarówkami. mazowieckie · Mobilny TIR TIR dostępny 24 godziny na dobę Naprawa naczep, przyczep, pojazdów Lohr, a także skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie dostępne przez całą dobę.

Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z głównych obszarów specjalizacji naszej firmy. Jesteśmy firmą obsługującą Mobilny Serwis TIR w Warszawie, który umożliwia nam naprawę samochodów, które stoją na ulicy. specjalistów o łącznym dwudziestoletnim doświadczeniu pracy w najbardziej prestiżowych w branży serwisach samochodów ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Możliwe jest również mocowanie naczep i plandek. Warsztat samochodowy specjalizujący się w mechanice i elektryce

Główną specjalizacją naszej firmy to naprawa pojazdów ciężarowych. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR, dzięki któremu naprawiamy pojazdy na drodze w Warszawie. Eksperci z 20 Letnim Doświadczeniem Zdobytym w Największych Serwisach Pojazdów Ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Naprawa Naczep i Plandek. Serwis Mechaniki i Elektryki do Tirów.

45 thoughts on “Naczepa typu Tiefbett z domkiem letniskowym narobiła kłopotów ! Policja objazdy polem i komplikacje

 1. Szanuję was za wytrwałość i cierpliwość. Naprawdę mieliście pecha ale mimo wszystko daliście radę. Sam lubię hobbystycznie coś naprawić ale chyba zabrakłoby mi samozaparcia żeby dokończyć taką robotę. Pozdrawiam!

 2. Dobra robota, ale chyba jednak pomoc drogowa szybciej udrożniłaby drogę, Wy chcieliście zrobić to poprzez naprawę, ale jednak porządny zestaw wyciągnąłby tę naczepę. A dalej mogliście już Wy wkroczyć z naprawą na spokojnie.

 3. – Jeździć, obserwować.
  … aż między drzewami i rowami pójdą dwa siki płynu.

  Jak mnie taka patobiznesówka wkur. Klocki do wypadnięcia, tarcze do pęknięcia, sprzęgło aż śmierdzi, przewody do wycieku i poduszki do wybuchu, a reflektory gdy już nic nie widać bo odpadły 😵‍💫. Czy te przewody nie powinny być nowe co parę lat do kurnędzy?

 4. Psiury nie przyjechały przypadkiem, tylko ktoś ich wezwał. Ale z drugiej strony jak zablokował jedyny przejazd np do jakichś posesji to ciekawe kto z was by cierpliwie czekał cały dzień?

 5. Aż się wzruszyłem ze szczęścia, że są tacy wspaniali ludzie jak Wy. Musieliście walczyć z usterką, wkurzonymi ludźmi i szukających kasy policjantami , naprawdę szacun dla Was. Pozdrawiam 👍🇵🇱

 6. Elegancko! Ale w tej sytuacji nie było innego wyjścia, generalnie ja bym z bypassem odrazu działał a nie ryzykował zdrowia i życia wchodząc pod tą naczepę 🙂 ale robota elegancka fajnie się musi z wami pracować Powodzenia!

 7. Brakuje wam chyba endoskopu na wyposażeniu aut.
  Moglibyście podejrzeć jak idą te przewody.
  Akcja naprawdę bardzo ciekawa.
  Chyba najciekawsza z wszystkich dotychczasowych.
  Nie chodziło tylko o naprawę auta, ale i o odblokowanie drogi.
  Super odcinek👍

 8. Dobre pracujecie w takiej branży że nie macie żadnych platform transportowych pod takie naczepy ? a pewnie dużo macie takich sytuacji że sprzęty są uziemione, Czasem nie świadomość sporo kosztuje.

 9. Jechałem za tym zestawem od ronda w Dobromierzu do Jeleniej Góry. Chciałem być cwany i wyprzedzić go przejeżdżając przez Bolków ale nie pykło. Brakło z 500m ;). Później została tylko obserwacja pracy pilotów i to jak naczepa "bierze" ronda z tymi skrętnymi osiami. Zdziwiło mnie tyko, że rondo w Maciejowej (Konstytucji 3 Maja) brali pod prąd a nie środkiem (konstrukcja ronda na to pozwala).
  A robota zacna. Chłopaki jestem pełen podziwu. Zastanawia mnie czy naprawę doprowadziliście do końca czy tylko usunięcie usterki aby można było kontynuować jazdę.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!