Ładowanie…

MOBILNY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Naprawa Tirów i Aut Dostawczych oraz Pojazdów Ciężarowych Warszawa
MOBILNY SERWIS TIR - Mechanik I Elektryk Warszawa!

Nowa Scania R 450 miała być szybka wymiana tylnej lampy . A skończyło się na naprawie instalacji…

Pobrane z Youtube Mobilni mechanicy są w stanie dojechać we wskazane miejsce i naprawić samochód niezależnie od lokalizacji, pory dnia, pogody czy pory roku. Jeśli klient jest już w trasie, nie ma czasu na wielodniową diagnostykę, a nie chce wynająć lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest idealnym rozwiązaniem dla sytuacji klienta. Dzieje się tak pomimo tego, że pojazd może służyć różnym celom. Specjaliści, którzy są teraz tutaj, zapewnią modernizacje samochodowe i dokonają wszelkich niezbędnych napraw.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania przez YouTube i do kupienia. Mobilny mechanik, który pracuje przy samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych, podróżuje po prowincji, udzielając pomocy klientom. Mobilny serwis TIR dla samochodów ciężarowych oferowany jest przez całą dobę na terenie województwa mazowieckiego. Naprawa naczep, przyczep, pojazdów marki Lohr oraz sprawna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Naprawa pojazdów ciężarowych. Mobilny serwis TIR, a także całodobowa dyspozycyjność do holowania.

Serwisowanie i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z podstawowych obszarów specjalizacji i kompetencji naszej firmy. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR na terenie miasta Warszawy, co daje nam możliwość wykonywania przeglądów i napraw pojazdów podczas ich postoju na poboczu. profesjonalistów, którzy pracowali w niektórych z najsłynniejszych zakładów naprawy samochodów ciężarowych w branży przez łącznie dwadzieścia lat. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Zmiany w naczepach i plandekach są również czymś, co można zrobić. Warsztat naprawczy specjalizujący się w ciężarówkach, tutaj wykonuje się zarówno mechanikę, jak i elektrykę. Mobilny mechanik samochodów osobowych, dostawczych i ciężarówek w woj. mazowieckim · Mobilny serwis TIR ciężarowe 24h · Naprawa naczep, przyczep, Lohr, Skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na drodze w województwie Mazowieckim i na obszarze całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie 24h.

Mechanicy mobilni są w stanie dotrzeć we wskazane miejsce i naprawić pojazd niezależnie od tego, gdzie się znajduje, kiedy się znajduje, jaka jest pogoda czy pora dnia. Jeżeli klient jest w trasie, nie ma czasu na kilkudniową diagnostykę, a nie chce korzystać z lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest dla niego idealną odpowiedzią. Dzieje się tak niezależnie od wielkości lub funkcji pojazdu. Samochód zostanie zmodernizowany i naprawiony przez ekspertów, którzy są obecnie obecni.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania z YouTube Prowincja jest obsługiwana przez mobilnego mechanika, który zajmuje się samochodami, furgonetkami i ciężarówkami. mazowieckie · Mobilny TIR TIR dostępny 24 godziny na dobę Naprawa naczep, przyczep, pojazdów Lohr, a także skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie dostępne przez całą dobę.

Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z głównych obszarów specjalizacji naszej firmy. Jesteśmy firmą obsługującą Mobilny Serwis TIR w Warszawie, który umożliwia nam naprawę samochodów, które stoją na ulicy. specjalistów o łącznym dwudziestoletnim doświadczeniu pracy w najbardziej prestiżowych w branży serwisach samochodów ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Możliwe jest również mocowanie naczep i plandek. Warsztat samochodowy specjalizujący się w mechanice i elektryce

Główną specjalizacją naszej firmy to naprawa pojazdów ciężarowych. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR, dzięki któremu naprawiamy pojazdy na drodze w Warszawie. Eksperci z 20 Letnim Doświadczeniem Zdobytym w Największych Serwisach Pojazdów Ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Naprawa Naczep i Plandek. Serwis Mechaniki i Elektryki do Tirów.

45 thoughts on “Nowa Scania R 450 miała być szybka wymiana tylnej lampy . A skończyło się na naprawie instalacji…

 1. Muszę się nieco przyczepić do zabezpieczenia przewodów – ktos już wspomniał, że woda do wtyczki mogła się dostać przez źle wykonane podłączenie obrysówek. Z nową lampą może się stać to samo, bo przewody powinny byçzabezpieczone na całej długości tą czarną koszulką, lub, jeśli nie ma takiej możliwości – taśmą samowulkanizującą. To moje ostatnie odkrycie i polecam ten wynalazek z całego serca

 2. podobał odcinek aczkolweik tą koszulkę izolację z klejem można było pomyśleć dać dużo dłuższą..bo coś mi się wydaje że przez ta taśmę parcianą to szybko woda dojdzie do tych białych kabelków, a tamtędy zacznie podsączać się się do wtyczki…no ale może 3 miesiące pojeździ ;).. pozdo !!

 3. Jak zwykle super robota. Dobrze, że Scania ma 3 lata, bo jakby miała 13, to trzeba jeszcze doliczyć czas na odkręcenie skorodowanych śrub mocujących błotnik i lampę. Chyba żeby wcześniej by się urwały. Nie jestem zawodowcem, ale sporo grzebię przy swoich samochodach i wiem, że czasami z drobnej wydawałoby się naprawy robi się pół dnia roboty. Pozdrowienia z Mazowsza.

 4. Misiek zajebisty gość.Nie znam go osobiście, ale już z tej fajnej mimiki twarzy na takiego się wydaje… 😀 Jak zwykle materiał ekstra i oglądam od początku do końca, bardzo rzadko mi się to zdarza z innymi filmami na YT.. 😀 pozdrawiam Panowie, zdrówka! ^ ^

 5. Panowie wszytko fajnie tylko jedna mała uwaga robię w zawodzie elektryka ciężarówek już 5 lat i powiem że te gotowe kostki z kablami są nic nie warte gdyż nie mają w sobie gumek uszczelniających na przewodach i taka kostka czasem już po miesiącu potrafi zgnić . O wiele lepiej kupić kostki z pinami do samodzielnego zaciskania na przewodach , koszta podobne a nawet taniej a robota zrobiona tak jak fabryka przewidziała i na coś takiego można nawet dac gwarancję .

 6. Takie same wtyczki sa w tylnych lapmpach w ducato lawetach,sa nie dostene w servisie tylko cale wizaki,uzywalismy zamiennikow ale nie laczyly bo mialy za duza srednice i nie stykaly

 7. U mnie zawsze problem ze światłami- obrysówkami. Przez koszulki termokurczliwe też woda przejdzie, nawet do puszki typowo domowej dostała się woda. Skrętka i izolacja najlepiej, tylko dużo i mocno, choć szybko, szybko i po deszczu i soli wyjdzie lipa…

 8. Mogliście zabezpieczyć jeszcze styki w kostce i lampie nanosząc na nie np. wazeliny technicznej, bądź specjalnego środka do zabezpieczenia styków.

 9. Polacy ! Podpisujcie petycję Dr Ewy Kurek do sejmu i ministra Ziobry, o decyzję, w sprawie wznowienia ekshumacji w Jedwabnem ! To żydowskie kłamstwo musi być odkłamane ! Niemiecki sąd już dawno skazał winnego Schapchera z komando SS, za czystki na tamtym terenie, a mośki dalej kłamią ,że to Polacy mordowali zydów w Jedwabnem.!

 10. Siema chłopy powiedzcie mi czy to jest kurde stare auto ??NIE NIE JEST a jaka lipa żeby w dwuletnim aucie takie rzeczy ? Ehhh masakra ale cóż by świat był wart bez takich jak wy 😁🖐️siemano

 11. Są koszulki top ale są tez złej jakości cyna się niechęć topić ale te dobrej jakości są na wieki podgrzewaj opararka z podwinięta blachą tak by strumień powietrza dokładnie wokół podgrzewał cynę

 12. Witam… Darku ten materiał na błotniku to nie do gwoździ hihi.. . To służy do eliminacji pędu różnych kamyków które uderzają w nadkole i odbijają się dalej…. hehe tam żadne śrubki się nie będą trzymać…. ale robota Super Dziękuję Ci że założyłeś ten kanał. Pozdrawiam wszystkich ….. ale Putina NIE…..

 13. Naprawa ciekawa, ale pytanie dlaczego w starej lampie pozycje świecą tak słabo? I mała uwaga. Parciana taśma nadaje się do instalacji wewnątrz auta, ewentualnie w komorze silnika, ale nie na zewnątrz gdzie leje się woda. Gratulacje dla instalatora obrysów za zastosowanie przewodu od lampki nocnej (ten biały z brązową i niebieską żyłą wewnątrz) 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!