Ładowanie…

MOBILNY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Naprawa Tirów i Aut Dostawczych oraz Pojazdów Ciężarowych Warszawa
MOBILNY SERWIS TIR - Mechanik I Elektryk Warszawa!

Stłuczka na parkingu podczas pauzy ! W takiej sytuacji Mobilny Serwis Tir jest niezastąpiony .

Pobrane z Youtube Mobilny mechanik samochodów osobowych, dostawczych i ciężarówek w woj. mazowieckim · Mobilny serwis TIR ciężarowe 24h · Naprawa naczep, przyczep, Lohr, Skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na drodze w województwie Mazowieckim i na obszarze całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie 24h.

Główną specjalizacją naszej firmy to naprawa pojazdów ciężarowych. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR, dzięki któremu naprawiamy pojazdy na drodze w Warszawie. Eksperci z 20 Letnim Doświadczeniem Zdobytym w Największych Serwisach Pojazdów Ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Naprawa Naczep i Plandek. Serwis Mechaniki i Elektryki do Tirów.

52 thoughts on “Stłuczka na parkingu podczas pauzy ! W takiej sytuacji Mobilny Serwis Tir jest niezastąpiony .

 1. Tak patrze i patrze i dalej patrze i nie widzę żadnej puszki żadnego spraja ani kropli farby czy chociaż podkładu żeby to zabezpieczyć te świeżo wiercone otwory przed korozją ,eja co się dzieje ,czy tego nie ma poprostu na filmie ,jest grzebania nawet przy takiej niby prostej belce,świetnie wyszło

 2. Panowie, przydałby mi się odcinek porównujący opalarki. Chcę sobie kupić, do użytku domowego, czasem przy aucie, ale nie wiem czy kupować za 500zł, czy za 300zł, czy za 50zł. Chcę kupić raz i mieć spokój na lata z niezawodnym narzędziem. Potrzebuję dość płynną regulację temperatury, nie 2 przyciski, 1szy 70*C, 2gi 200*C(przykładowo).

 3. Cześć.
  Nietypowa naprawa wg mnie, ale fajna. Trochę mechaniki, trochę elektryki.
  Współczuję kierowcy winowajcy i ofierze. Taka szkoda to nic przyjemnego.
  Drabinka mogła nie chcieć nawet drgnąć, bo pewnie solidnie zardzewiała w środku.
  Fajne rozwiązanie z lampami ledowymi jako dodatkowe cofania(nic nowego) i dodatkowe robocze.

  Pozdrawiam całą ekipę 🙂

 4. i ten chłop co stoi i patrzy non stop z rękami w kieszeni pewnie pan Janusz , panie Janusz proszę tak nie robić bo to nie ładnie albo chociaż proszę sobie stanąć tak żeby nie przeszkadzać , chłopaki są kurturarne to nie upominali ale ja wiem i każdy wie co mówili w głowie , albo ja po prostu czytam w myślach w przeszłości 🙂 , pozdrawiam nadrabiam zaległości bo nie miałem jakiś czas jak oglądać

 5. Darek, w temacie resorów to wszyscy chyba oczekujemy na pierwsze odkrycie spawanego pióra resora!!! Obojętnie czy Tig czy inna metoda : ))

 6. To dziwne, że policja nie zabrała dowodu z naczepy. Znam przypadek, gdy zabrali dowód po stłuczce, bo uszkodzony był migacz i szkło reflektora. Najwyraźniej uznaniowe są te ich przepisy.

 7. Przy tego typu naprawach mógłbyś pokazywać to samo przed i po naprawie aby była widać jakość usługi. Do tego ile zajęło to roboczogodzin i ile czasu klient musiał czekać na naprawę. Piszę to dlatego, że za jakiś czas znajdą się pseudo Mobilne Serwisy TIR, które naoglądają się Youtuba i będą świadczyć usługi wiadomo jakie i za połowę ceny.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!