Ładowanie…

MOBILNY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Naprawa Tirów i Aut Dostawczych oraz Pojazdów Ciężarowych Warszawa
MOBILNY SERWIS TIR - Mechanik I Elektryk Warszawa!

Spitzer silo fahrzeuge po długiej przerwie na pierwszy ogień trafia naczepa ! Mobilny Serwis TIR :)

Pobrane z Youtube Mobilny mechanik samochodów osobowych, dostawczych i ciężarówek w woj. mazowieckim · Mobilny serwis TIR ciężarowe 24h · Naprawa naczep, przyczep, Lohr, Skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na drodze w województwie Mazowieckim i na obszarze całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie 24h.

Główną specjalizacją naszej firmy to naprawa pojazdów ciężarowych. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR, dzięki któremu naprawiamy pojazdy na drodze w Warszawie. Eksperci z 20 Letnim Doświadczeniem Zdobytym w Największych Serwisach Pojazdów Ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Naprawa Naczep i Plandek. Serwis Mechaniki i Elektryki do Tirów.

26 thoughts on “Spitzer silo fahrzeuge po długiej przerwie na pierwszy ogień trafia naczepa ! Mobilny Serwis TIR :)

  1. A ja jako jeden z darczyncow, caly czas czekam na miesiace temu obiecany film dotyczacy zbiorki na odbudowe spalonego poddasza…
    Niestety mam coraz mocniejsze przekonanie, ze z ta akcjo nie wszystko jest ok, bo niby dlaczego nastala taka wielomiesieczna cisza…?

  2. Renówki 305 chodziły do Iraku Iranu i Kuwejtu z 30 tonami i w górach znacznie wyższych niż ta pod Dreznem i dawały radę .czyli ta chyba swój najlepszy czas już miała za sobą 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!