Ładowanie…

MOBILNY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Naprawa Tirów i Aut Dostawczych oraz Pojazdów Ciężarowych Warszawa
MOBILNY SERWIS TIR - Mechanik I Elektryk Warszawa!

Renault Midlum całkowicie mnie zaskoczyło ! Takiej usterki nie przewidziałby żaden mechanik …. :)

Pobrane z Youtube Mobilni mechanicy są w stanie dojechać we wskazane miejsce i naprawić samochód niezależnie od lokalizacji, pory dnia, pogody czy pory roku. Jeśli klient jest już w trasie, nie ma czasu na wielodniową diagnostykę, a nie chce wynająć lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest idealnym rozwiązaniem dla sytuacji klienta. Dzieje się tak pomimo tego, że pojazd może służyć różnym celom. Specjaliści, którzy są teraz tutaj, zapewnią modernizacje samochodowe i dokonają wszelkich niezbędnych napraw.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania przez YouTube i do kupienia. Mobilny mechanik, który pracuje przy samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych, podróżuje po prowincji, udzielając pomocy klientom. Mobilny serwis TIR dla samochodów ciężarowych oferowany jest przez całą dobę na terenie województwa mazowieckiego. Naprawa naczep, przyczep, pojazdów marki Lohr oraz sprawna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Naprawa pojazdów ciężarowych. Mobilny serwis TIR, a także całodobowa dyspozycyjność do holowania.

Serwisowanie i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z podstawowych obszarów specjalizacji i kompetencji naszej firmy. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR na terenie miasta Warszawy, co daje nam możliwość wykonywania przeglądów i napraw pojazdów podczas ich postoju na poboczu. profesjonalistów, którzy pracowali w niektórych z najsłynniejszych zakładów naprawy samochodów ciężarowych w branży przez łącznie dwadzieścia lat. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Zmiany w naczepach i plandekach są również czymś, co można zrobić. Warsztat naprawczy specjalizujący się w ciężarówkach, tutaj wykonuje się zarówno mechanikę, jak i elektrykę. Mobilny mechanik samochodów osobowych, dostawczych i ciężarówek w woj. mazowieckim · Mobilny serwis TIR ciężarowe 24h · Naprawa naczep, przyczep, Lohr, Skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na drodze w województwie Mazowieckim i na obszarze całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie 24h.

Mechanicy mobilni są w stanie dotrzeć we wskazane miejsce i naprawić pojazd niezależnie od tego, gdzie się znajduje, kiedy się znajduje, jaka jest pogoda czy pora dnia. Jeżeli klient jest w trasie, nie ma czasu na kilkudniową diagnostykę, a nie chce korzystać z lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest dla niego idealną odpowiedzią. Dzieje się tak niezależnie od wielkości lub funkcji pojazdu. Samochód zostanie zmodernizowany i naprawiony przez ekspertów, którzy są obecnie obecni.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania z YouTube Prowincja jest obsługiwana przez mobilnego mechanika, który zajmuje się samochodami, furgonetkami i ciężarówkami. mazowieckie · Mobilny TIR TIR dostępny 24 godziny na dobę Naprawa naczep, przyczep, pojazdów Lohr, a także skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie dostępne przez całą dobę.

Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z głównych obszarów specjalizacji naszej firmy. Jesteśmy firmą obsługującą Mobilny Serwis TIR w Warszawie, który umożliwia nam naprawę samochodów, które stoją na ulicy. specjalistów o łącznym dwudziestoletnim doświadczeniu pracy w najbardziej prestiżowych w branży serwisach samochodów ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Możliwe jest również mocowanie naczep i plandek. Warsztat samochodowy specjalizujący się w mechanice i elektryce

Główną specjalizacją naszej firmy to naprawa pojazdów ciężarowych. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR, dzięki któremu naprawiamy pojazdy na drodze w Warszawie. Eksperci z 20 Letnim Doświadczeniem Zdobytym w Największych Serwisach Pojazdów Ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Naprawa Naczep i Plandek. Serwis Mechaniki i Elektryki do Tirów.

48 thoughts on “Renault Midlum całkowicie mnie zaskoczyło ! Takiej usterki nie przewidziałby żaden mechanik …. :)

 1. Tyle zachodu z cięciem rury. Tapeciakiem uciął bym 3 razy, zanim przyniosłeś brzeszczot 😉 brzeszczotem narobiłeś też śmiecia wewnątrz, pójdzie w silnik 😁

 2. Wiesz, jak w informatyce nazywają użytkowników komputerów? UŻYSZKODNIK. Najczęstszą przyczyną awarii komputera, jest ZALANIE KAWĄ.
  Miałeś szczęście, że Twój użyszkodnik w końcu powiedział, bo to nieczęste. 😝

 3. Kierowca przyczajony tygrys, ukryty smok. Powinien od razu zakomunikować, panie onuce mi wciągło. To są właśnie polscy Janusze biznesu. Zatkać szmatką. Tylko słomą z butów sie zatyka. Słomę zmieli.

 4. Witam nie którzy mechanicy lub serwisanci mają naprawdę różnie pomysły żeby cos załatać lub naprawić a nie zrobić raz a dobrze a zarobić na niczym ale żeby zadziałało hee a kierowcom mówi panie jest dobrze pojedzie jak nowy salonu pozdrawiam dobrych ekip

 5. Mam tak samo.
  ,,Krzywo obciąłeś te deski."
  Specjalnie tak ucinałem ojciec żeby ci łatwiej wciskać było do ścianki.
  😉

  Nie ma to jak naprawa w trasie.
  To zatkaj czymś.
  No i dawaj starą koszulkę.
  Dobrze, że gipsu nie mieli pod ręką. 😂

 6. Bardzo dobrze ze zainwestowałeś w mikrofon, wcześniej było bardzo słabo, raz ciszej raz głośniej, teraz rewelacja:) Z daleka ujęcia, bardzo dobrze słychać. Tak trzymaj.

 7. Od razu powinieneś wpaść na to ze przytkało albo interkoler albo jakiś dolot powietrza bo po zajrzeniu do filtra o tym wspomniałeś.
  Ale nie robi błędów ten, co nic nie robi. Dobra robota .

 8. 😂 Tą dziurę i brak tlenu skojarzyłem z kotem, dobrze, że to była tylko szmata. Szwagrowi na wentylator chłodnicy wlazł zimą kot zagrzać tyłek, ogoliło kota i łopatki wiatraka. Kot przeżył ale z ubytkami w galotach.
  Te naprawy ogląda się jak dobry kryminał. 👍

 9. Może Pan mi napisać jak Pan rozwiązał sprawę z mikrofonem? Jakość dźwięku zawsze świetna nawet jak Pan jest daleko od kamerki…to jakiś zestaw bezprzewodowy?

  I ten klucz Milwaukee…świetny! Co to za model?

 10. W momencie, kiedy zobaczyłem tego kota wypadającego z rury dolotowej – byłem już absolutnie pewien. Ta dziura w puszce filtra powietrza, opis kopcenia i braku wkręcania na obroty – jak byk szmata w dolocie! A skąd to wiem? otóż mój były szef tak się pozbył starego Forda Transita. Brak mocy, dym z rury, mechaniki rozkładały ręce. Sprzedał za bezcen a na drugi dzień nowy właściciel zadzwonił i podziękował za dobrą maszynę, tylko szmatę z dolotu wyciągnął 😀 Tak mi w pamięci to utknęło, że to była pierwsza myśl, szczególnie że tą rurę to zassało na amen – ależ tam musiało być podciśnienie, chciałbym mieć taki odkurzacz 😀
  Dobre filmy robisz – super się ogląda 🙂

 11. Kupiłem kiedyś auto za 3 tyś, które pod koniec było już tylko jeżdżone i obserwowane. To był turbodiesel, kopcił na czarno i nie jechał w ogóle. Zajrzałem do filtra powietrza i co zobaczyłem. Na rurę wyjściową tuż przed przepływką nałożona pończocha. W obudowie filtra zamiast wkładu wciśnięty jakiś stary koc. Janusz level expert xD Nowy filtr kupiłem za całe 12,50zl i nagle auto ożyło, choć wydawało się jedną nogą na szrocie.

 12. Dziurę to chociaż taśma było trzeba zakleić. Szmatką bez sensu jest totalnie. Podczas deszczu namoknie noi ryzyko że zje szmatkę ponownie. Solidna taśma ewentualnie kawałek gumy czy plastiku większego od dziury i wtedy taśma srebrną zbrojona i zdrutowane ale na lata ;d

 13. witam was serdecznie.Mam na imie Norbert pracuje we firmie +GF+ Singen najlepsza odlewnia w europie odlewamy czesci do ciezarowek..Bardzo lubie ogladac wasze filmiki jestem dumny ze moge sie pochwalic wami .Zycze wam zdrowia .pozdrawiam was a szczegolnie Dziadka.

 14. A dlaczego Pan uważa, że to, najciekawszy film, który Pan opublikował? Udostępnił Pan po tym filmie wiele innych filmów i przed i po nim. Według mojej subiektywnej oceny, to każdy Pana materiał jest ciekawy.Podziwiam Pana pasję czas i chęć, żeby się nią dzielić.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!