Ładowanie…

MOBILNY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Naprawa Tirów i Aut Dostawczych oraz Pojazdów Ciężarowych Warszawa
MOBILNY SERWIS TIR - Mechanik I Elektryk Warszawa!

Powrót do przeszłości ! Jelcz MAZ Steyr MAN Mercedes SK Premiumo IVECO czy odpalą po kilku latach ??

Urządzenie rozruchowe NOCO GB251+
Dziękujemy firmie WL Truck za możliwość nagrania tego materiału i podajemy kontakt do właściela 695141410

produkty NOCO są dostępne :

w strefie marek allegro:
https://allegro.pl/oferta/noco-gb251-24v-3000a-booster-pro-jump-starter-11078681418

oraz u dystrybutorow:
Baterie Przemyslowe,
Elit Polska,
Inter Cars,
Moto – Profil.

Pobrane z Youtube Mobilni mechanicy są w stanie dojechać we wskazane miejsce i naprawić samochód niezależnie od lokalizacji, pory dnia, pogody czy pory roku. Jeśli klient jest już w trasie, nie ma czasu na wielodniową diagnostykę, a nie chce wynająć lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest idealnym rozwiązaniem dla sytuacji klienta. Dzieje się tak pomimo tego, że pojazd może służyć różnym celom. Specjaliści, którzy są teraz tutaj, zapewnią modernizacje samochodowe i dokonają wszelkich niezbędnych napraw.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania przez YouTube i do kupienia. Mobilny mechanik, który pracuje przy samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych, podróżuje po prowincji, udzielając pomocy klientom. Mobilny serwis TIR dla samochodów ciężarowych oferowany jest przez całą dobę na terenie województwa mazowieckiego. Naprawa naczep, przyczep, pojazdów marki Lohr oraz sprawna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Naprawa pojazdów ciężarowych. Mobilny serwis TIR, a także całodobowa dyspozycyjność do holowania.

Serwisowanie i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z podstawowych obszarów specjalizacji i kompetencji naszej firmy. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR na terenie miasta Warszawy, co daje nam możliwość wykonywania przeglądów i napraw pojazdów podczas ich postoju na poboczu. profesjonalistów, którzy pracowali w niektórych z najsłynniejszych zakładów naprawy samochodów ciężarowych w branży przez łącznie dwadzieścia lat. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Zmiany w naczepach i plandekach są również czymś, co można zrobić. Warsztat naprawczy specjalizujący się w ciężarówkach, tutaj wykonuje się zarówno mechanikę, jak i elektrykę. Mobilny mechanik samochodów osobowych, dostawczych i ciężarówek w woj. mazowieckim · Mobilny serwis TIR ciężarowe 24h · Naprawa naczep, przyczep, Lohr, Skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na drodze w województwie Mazowieckim i na obszarze całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie 24h.

Mechanicy mobilni są w stanie dotrzeć we wskazane miejsce i naprawić pojazd niezależnie od tego, gdzie się znajduje, kiedy się znajduje, jaka jest pogoda czy pora dnia. Jeżeli klient jest w trasie, nie ma czasu na kilkudniową diagnostykę, a nie chce korzystać z lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest dla niego idealną odpowiedzią. Dzieje się tak niezależnie od wielkości lub funkcji pojazdu. Samochód zostanie zmodernizowany i naprawiony przez ekspertów, którzy są obecnie obecni.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania z YouTube Prowincja jest obsługiwana przez mobilnego mechanika, który zajmuje się samochodami, furgonetkami i ciężarówkami. mazowieckie · Mobilny TIR TIR dostępny 24 godziny na dobę Naprawa naczep, przyczep, pojazdów Lohr, a także skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie dostępne przez całą dobę.

Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z głównych obszarów specjalizacji naszej firmy. Jesteśmy firmą obsługującą Mobilny Serwis TIR w Warszawie, który umożliwia nam naprawę samochodów, które stoją na ulicy. specjalistów o łącznym dwudziestoletnim doświadczeniu pracy w najbardziej prestiżowych w branży serwisach samochodów ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Możliwe jest również mocowanie naczep i plandek. Warsztat samochodowy specjalizujący się w mechanice i elektryce

Główną specjalizacją naszej firmy to naprawa pojazdów ciężarowych. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR, dzięki któremu naprawiamy pojazdy na drodze w Warszawie. Eksperci z 20 Letnim Doświadczeniem Zdobytym w Największych Serwisach Pojazdów Ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Naprawa Naczep i Plandek. Serwis Mechaniki i Elektryki do Tirów.

27 thoughts on “Powrót do przeszłości ! Jelcz MAZ Steyr MAN Mercedes SK Premiumo IVECO czy odpalą po kilku latach ??

 1. Coś mi tu nie gra. Odpalanie z tego urządzenia samochodów bez akumulatorów. Czy to urządzenie ma w sobie wbudowany akumulator? Ponadto jak zapinacie to urządzenie pod totalnie rozładowane akumulatory to te urządzenie powinno brzęczeć jak bąk na łące. Coś ściemniacze, ale gawiedź to chwyci. I suby będą 🙂

 2. Witam posiadam takiego Steyra w perfekcyjnym stanie rocznik 1978 ! jest to wywrotka z HDS który sam zamontowałem zresztą sam robiłem cały remont.
  Mogę przesłać zdjęcia, ale ten filmik przypomina mi stare czasy jako,że mam 69 lat i dalej jestem aktywny zawodowo.
  To moja pasja. Pozdrawiam 😃

 3. Piękny kawał historii. Najlepsze czasy w produkcji ciężarówek. Poza mazem wszystkimi jeździłem. Man zwłaszcza ze skrzynią Fulera marzenie. Dodać jeszcze można Dafa ATI, Liaza i parę innych. Świetny pomysł na serię.

 4. Część
  Fantastyczna robota
  To jest to. oprócz napraw
  Jak wspominał Dziadek
  Ogórka to aż mi się ciepło zrobiło, w 1984r robiliśmy ogórka od podstaw jako pracę końcowa, pech chciał, że spaliłem niechcący pokaźną część wnętrza, ale to opowieść na inną okazję 😊
  Tak dla przypomnienia Ogórki to Jelcz na początku na czesciach skody.
  Przychodziły nazywane Skoda RTO 706
  Później już jako mechanik wstawiałem na fuchę silniki 6C107 bez turbo oraz 6CT107 do Startów
  Wsadziłem też kiedyś 6CT107 do Zila ale była zabawa. Normalnie rakieta.
  Były to silniki stosowane np w autobusach Autosan serii H
  Poszukajcie jeszcze takich Perełek
  PS
  Jak widziałem zaczęliście nareszcie stosować maty pod samochód
  Pozdrawiam
  DEXXAR

 5. Kolego ten Steyr ma połówki a górna i dolna to jest na przerzutce pneumatycznej
  Ja miałem 8 biegową skrzynie wsteczny i as (c) inaczej żółwi bieg
  Macie odejmie -5 na +5 trzeba się dokształcić
  Poza tym trzymam kciuki za was

 6. Kurde pracuje w transporcie ciężkim w DE i na żurawiach mobilnych Liebherr MK 140. Wcześniej że względu na wykształcenie przez 4 lata przy produkcji nowych zabudow z dźwigami Fassi.tzw hds. Bardzo ciekawy kanał który umila mi czas gdy siedzę na dźwigu i sobie posłucham. Pozdrawiam z DE. ROLO 👊👍

 7. Dziekuje Darku za ten odcinek przypomina mi czasy kiedy z Tata jedzilem po kraju i europie takimi ciezarowkami pozdrawiam serdecznie jestes mega gość i Twoj Tato też o Michu nie wspomne ogarnia chłopak. Jestescie super ekipą i mam nadzieję ze kiedys bede miał okazje poznać was na żywo. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!