Ładowanie…

MOBILNY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Naprawa Tirów i Aut Dostawczych oraz Pojazdów Ciężarowych Warszawa
MOBILNY SERWIS TIR - Mechanik I Elektryk Warszawa!

Scania 124L której wystarczyło -14 stopni w nocy aby ją unieruchomić. To była zaskakująca awaria :)

Pobrane z Youtube Mobilny mechanik samochodów osobowych, dostawczych i ciężarówek w woj. mazowieckim · Mobilny serwis TIR ciężarowe 24h · Naprawa naczep, przyczep, Lohr, Skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na drodze w województwie Mazowieckim i na obszarze całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie 24h.

Mechanicy mobilni są w stanie dotrzeć we wskazane miejsce i naprawić pojazd niezależnie od tego, gdzie się znajduje, kiedy się znajduje, jaka jest pogoda czy pora dnia. Jeżeli klient jest w trasie, nie ma czasu na kilkudniową diagnostykę, a nie chce korzystać z lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest dla niego idealną odpowiedzią. Dzieje się tak niezależnie od wielkości lub funkcji pojazdu. Samochód zostanie zmodernizowany i naprawiony przez ekspertów, którzy są obecnie obecni.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania z YouTube Prowincja jest obsługiwana przez mobilnego mechanika, który zajmuje się samochodami, furgonetkami i ciężarówkami. mazowieckie · Mobilny TIR TIR dostępny 24 godziny na dobę Naprawa naczep, przyczep, pojazdów Lohr, a także skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie dostępne przez całą dobę.

Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z głównych obszarów specjalizacji naszej firmy. Jesteśmy firmą obsługującą Mobilny Serwis TIR w Warszawie, który umożliwia nam naprawę samochodów, które stoją na ulicy. specjalistów o łącznym dwudziestoletnim doświadczeniu pracy w najbardziej prestiżowych w branży serwisach samochodów ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Możliwe jest również mocowanie naczep i plandek. Warsztat samochodowy specjalizujący się w mechanice i elektryce

Główną specjalizacją naszej firmy to naprawa pojazdów ciężarowych. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR, dzięki któremu naprawiamy pojazdy na drodze w Warszawie. Eksperci z 20 Letnim Doświadczeniem Zdobytym w Największych Serwisach Pojazdów Ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Naprawa Naczep i Plandek. Serwis Mechaniki i Elektryki do Tirów.

35 thoughts on “Scania 124L której wystarczyło -14 stopni w nocy aby ją unieruchomić. To była zaskakująca awaria :)

  1. Nie jestem kierowcą ciężarówki a program oglądam bo jest ciekawie prowadzony przez fachowca. Co do dzwonienia po pijaku : za czasów szczenięcej młodości zdarzyło mi się parę razy dzwonić po do dziewczyn które mi się podobały – jest to przeciwskuteczne a jak jeszcze kiedyś obejrzałem taki spektakl w wykonaniu pijanego kolegi. ! Nie czyńcie tego bo się ośmieszacie !!!

  2. Ale się w chujowym miejscu ta scania rozkraczyła. Dziwne te układy hamulcowe w ciężarówkach. Coś zamarznie w jakimś wężu i ciśnienie cały czas trzyma i nigdzie człowiek nie pojedzie.

  3. Przy odkręcaniu osuszacza czy to nakręcany, czy komorowy jak w Volvo FH4 zakładaj okulary… Zawsze dmuchnie piachem i czasem niestety w oczy 🙁 Następnym razem powarczcie w miejscu chwilę dłużej zanim odjedzie na testy… Miałbyś go w zatoczce, a nie na ulicy co znacznie wpływa na bezpieczeństwo 🙂

  4. Jak masz awerię wciśnij 1 jak chcesz teleporady to rozłącz się i skontaktuj sie ze swoim lekarzem lub farmauceutą jak chcesz popierniczyć to wciśnij czerwoną słuchawkę i czekaj na połączenie hahahahhahahahaha.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!