Loading…

MOBILNY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Naprawa Tirów i Aut Dostawczych oraz Pojazdów Ciężarowych Warszawa
MOBILNY SERWIS TIR - Mechanik I Elektryk Warszawa!

Iveco Stralis E5 i przegnity na wylot most napędowy ! Tym razem była to naprawa za pomocą kleju :)

https://patronite.pl/TruckmechanicfromPoland

Pobrane z Youtube Mobilni mechanicy są w stanie dojechać we wskazane miejsce i naprawić samochód niezależnie od lokalizacji, pory dnia, pogody czy pory roku. Jeśli klient jest już w trasie, nie ma czasu na wielodniową diagnostykę, a nie chce wynająć lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest idealnym rozwiązaniem dla sytuacji klienta. Dzieje się tak pomimo tego, że pojazd może służyć różnym celom. Specjaliści, którzy są teraz tutaj, zapewnią modernizacje samochodowe i dokonają wszelkich niezbędnych napraw.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania przez YouTube i do kupienia. Mobilny mechanik, który pracuje przy samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych, podróżuje po prowincji, udzielając pomocy klientom. Mobilny serwis TIR dla samochodów ciężarowych oferowany jest przez całą dobę na terenie województwa mazowieckiego. Naprawa naczep, przyczep, pojazdów marki Lohr oraz sprawna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Naprawa pojazdów ciężarowych. Mobilny serwis TIR, a także całodobowa dyspozycyjność do holowania.

Serwisowanie i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z podstawowych obszarów specjalizacji i kompetencji naszej firmy. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR na terenie miasta Warszawy, co daje nam możliwość wykonywania przeglądów i napraw pojazdów podczas ich postoju na poboczu. profesjonalistów, którzy pracowali w niektórych z najsłynniejszych zakładów naprawy samochodów ciężarowych w branży przez łącznie dwadzieścia lat. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Zmiany w naczepach i plandekach są również czymś, co można zrobić. Warsztat naprawczy specjalizujący się w ciężarówkach, tutaj wykonuje się zarówno mechanikę, jak i elektrykę. Mobilny mechanik samochodów osobowych, dostawczych i ciężarówek w woj. mazowieckim · Mobilny serwis TIR ciężarowe 24h · Naprawa naczep, przyczep, Lohr, Skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na drodze w województwie Mazowieckim i na obszarze całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie 24h.

Mechanicy mobilni są w stanie dotrzeć we wskazane miejsce i naprawić pojazd niezależnie od tego, gdzie się znajduje, kiedy się znajduje, jaka jest pogoda czy pora dnia. Jeżeli klient jest w trasie, nie ma czasu na kilkudniową diagnostykę, a nie chce korzystać z lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest dla niego idealną odpowiedzią. Dzieje się tak niezależnie od wielkości lub funkcji pojazdu. Samochód zostanie zmodernizowany i naprawiony przez ekspertów, którzy są obecnie obecni.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania z YouTube Prowincja jest obsługiwana przez mobilnego mechanika, który zajmuje się samochodami, furgonetkami i ciężarówkami. mazowieckie · Mobilny TIR TIR dostępny 24 godziny na dobę Naprawa naczep, przyczep, pojazdów Lohr, a także skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie dostępne przez całą dobę.

Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z głównych obszarów specjalizacji naszej firmy. Jesteśmy firmą obsługującą Mobilny Serwis TIR w Warszawie, który umożliwia nam naprawę samochodów, które stoją na ulicy. specjalistów o łącznym dwudziestoletnim doświadczeniu pracy w najbardziej prestiżowych w branży serwisach samochodów ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Możliwe jest również mocowanie naczep i plandek. Warsztat samochodowy specjalizujący się w mechanice i elektryce

Główną specjalizacją naszej firmy to naprawa pojazdów ciężarowych. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR, dzięki któremu naprawiamy pojazdy na drodze w Warszawie. Eksperci z 20 Letnim Doświadczeniem Zdobytym w Największych Serwisach Pojazdów Ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Naprawa Naczep i Plandek. Serwis Mechaniki i Elektryki do Tirów.

33 thoughts on “Iveco Stralis E5 i przegnity na wylot most napędowy ! Tym razem była to naprawa za pomocą kleju :)

  1. Jeździłem rużnistymi autami takimi jak ZIS 5, Dodge Studabekerem od Stara 20 ,21,25.28,200 , po Sana H27 któremu po iluś latach eksploatacji wlazły w zawieszenia przednie resorów "podwozie" było samonośne z takiej samej "wspaniałej stali " zbudowane jak Fiat 125p czy 126p czyli czyli stop żelaza z węglem , która szybko gniła już w chwili jak deszcz padał w Czechach czy w "miemcach "to już rdza robi chrum chrum , ale jak ta obudowa mostu jest zbudowana w tym 'Iveko" przecież takie gówno mogli wymyśleć tylko makaroniaże albo inne cygany nawet taki "star 'tylny most miał porządną budowę ten grat z tym "mostem " wygląda jak by miał co najmniej ponad 100 lat, choć nawet stu letnie maszyny maja trwalszą budowę i nie klejone są z jakiegoś gówna żelazopodobnego. Autobusem RTO706 do domu dojechałem ponad 300 km w tylnej osi na dwóch żabkach trzymające "bliżniaki" ,pozostałych 6 jakaś szoferska meda na parkingu mi ukradła . Także misiu nie ma co, coraz" trwalsze gówna" budują. wróce do tej Twojej naprawy to jak by był porządny samochód dekiel tylny odkręcić założyć nowy zalac olejem i do przodu albo … naczepe zostawić odjechać kawałek i w ciul to podpalić. No nie wiem jak klej do wszystkiego czyli…!!! do niczego. A co do oliwy/ mój ś.p. kolega szofer "anders" tak olej nazywał to zapewne pamięta Garibaldiego czy zapewne tow. "ducze"

  2. No tak to jest przy tych starych parchach, że czasem jedyne rozsądne wyjście to właśnie gównolit, bo inaczej jak ruszysz te truchło mocniej to posypie się pół auta.

  3. Kompletnie nie znam się na tym ale oglądam do obiadu bo Panowie glosy jak lektorzy. Szczerze i prawdziwie. Natomiast idąc dalej jak zobaczyłem dwie dziurki po oczyszczeniu to chłopy jak dentyści 😀

  4. Iveco no właśnie Iveco to jakiś cud że ta marka w dalszym ciągu funkcjonuje. Auta tylko na ciepły klimat bo w zimie to nie ma szans. Za żadne pieniądze nie chciałbym być kierowcą Iveco. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!