Loading…

MOBILNY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Naprawa Tirów i Aut Dostawczych oraz Pojazdów Ciężarowych Warszawa
MOBILNY SERWIS TIR - Mechanik I Elektryk Warszawa!

Czy warto zostać kierowcą zawodowym ??

Pobrane z Youtube Mobilni mechanicy są w stanie dojechać we wskazane miejsce i naprawić samochód niezależnie od lokalizacji, pory dnia, pogody czy pory roku. Jeśli klient jest już w trasie, nie ma czasu na wielodniową diagnostykę, a nie chce wynająć lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest idealnym rozwiązaniem dla sytuacji klienta. Dzieje się tak pomimo tego, że pojazd może służyć różnym celom. Specjaliści, którzy są teraz tutaj, zapewnią modernizacje samochodowe i dokonają wszelkich niezbędnych napraw.

Oferujemy kompleksową diagnostykę Euro4, Euro5, Euro6, naprawę pojazdów, które uległy awarii na drodze, parkingu lub u klienta. Naprawiamy pojazdy wszystkich marek m.in. serwis Volvo, Renault, Man, Scania, Daf, Mercedes, Iveco. Dysponujemy oryginalnym komputerem diagnostycznym firmy Delphi.

Zakres naszych napraw na drodze:

Wymiana sprzęgła (skrzynie automatyczne i manualne)
Wymiana kompresorów powietrza,
Wymiana oraz naprawa osprzętu silnika (rozruszniki, alternatory i inne),
Naprawa układu hamulcowego,
Wymiana tarcz hamulcowych,
Wymiana piast kół,
Regeneracja oraz wymiana zacisków hamulcowych,
Naprawa skrzyni biegów – automatycznej oraz manualnych,
Diagnostyka układów sterujących oraz pneumatycznych,
Wymiana zaworów pneumatycznych,
Naprawa układu pneumatycznego i hydraulicznego,
Wymiana osi w naczepach,
Diagnostyka komputerowa jednostek sterujących,
Diagnostyka oraz naprawy układów ADBLUE,
Diagnostyka komputerowa,
Kalibracje komputerowe automatycznych skrzyń biegów,
i wiele innych.
Naprawa aut ciężarowych na terenie Polski i całej
Mobilny mechanik, który pracuje przy samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych, podróżuje po prowincji, udzielając pomocy klientom. Mobilny serwis TIR dla samochodów ciężarowych oferowany jest przez całą dobę na terenie województwa mazowieckiego. Naprawa naczep, przyczep, pojazdów marki Lohr oraz sprawna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Naprawa pojazdów ciężarowych. Mobilny serwis TIR, a także całodobowa dyspozycyjność do holowania.

Serwisowanie i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z podstawowych obszarów specjalizacji i kompetencji naszej firmy. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR na terenie miasta Warszawy, co daje nam możliwość wykonywania przeglądów i napraw pojazdów podczas ich postoju na poboczu. profesjonalistów, którzy pracowali w niektórych z najsłynniejszych zakładów naprawy samochodów ciężarowych w branży przez łącznie dwadzieścia lat. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Zmiany w naczepach i plandekach są również czymś, co można zrobić. Warsztat naprawczy specjalizujący się w ciężarówkach, tutaj wykonuje się zarówno mechanikę, jak i elektrykę. Mobilny mechanik samochodów osobowych, dostawczych i ciężarówek w woj. mazowieckim · Mobilny serwis TIR ciężarowe 24h · Naprawa naczep, przyczep, Lohr, Skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na drodze w województwie Mazowieckim i na obszarze całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie 24h.

Mechanicy mobilni są w stanie dotrzeć we wskazane miejsce i naprawić pojazd niezależnie od tego, gdzie się znajduje, kiedy się znajduje, jaka jest pogoda czy pora dnia. Jeżeli klient jest w trasie, nie ma czasu na kilkudniową diagnostykę, a nie chce korzystać z lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest dla niego idealną odpowiedzią. Dzieje się tak niezależnie od wielkości lub funkcji pojazdu. Samochód zostanie zmodernizowany i naprawiony przez ekspertów, którzy są obecnie obecni.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania z YouTube Prowincja jest obsługiwana przez mobilnego mechanika, który zajmuje się samochodami, furgonetkami i ciężarówkami. mazowieckie · Mobilny TIR TIR dostępny 24 godziny na dobę Naprawa naczep, przyczep, pojazdów Lohr, a także skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie dostępne przez całą dobę.

Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z głównych obszarów specjalizacji naszej firmy. Jesteśmy firmą obsługującą Mobilny Serwis TIR w Warszawie, który umożliwia nam naprawę samochodów, które stoją na ulicy. specjalistów o łącznym dwudziestoletnim doświadczeniu pracy w najbardziej prestiżowych w branży serwisach samochodów ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Możliwe jest również mocowanie naczep i plandek. Warsztat samochodowy specjalizujący się w mechanice i elektryce

Główną specjalizacją naszej firmy to naprawa pojazdów ciężarowych. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR, dzięki któremu naprawiamy pojazdy na drodze w Warszawie. Eksperci z 20 Letnim Doświadczeniem Zdobytym w Największych Serwisach Pojazdów Ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Naprawa Naczep i Plandek. Serwis Mechaniki i Elektryki do Tirów.

46 thoughts on “Czy warto zostać kierowcą zawodowym ??

 1. Ja mając tylko kategorię B pojechałem na tak zwany urlop w ośrodku szkoleniowym i tam w ciągu 2 tygodni zaliczyłem platformę oraz szkolenie, jazda i na końcu egzaminy. Wszystko można zdać za pierwszym podejściem. Z tym że cały kurs jest bardzo intensywny i codziennie jest po 4 godz jazdy.

 2. Bardzo niewdzięczna i w budowlance ciężka praca. W między narodówce niestety bardzo dużo wyrzeczeń. Ale co kto lubi 😉 Ja zdecydowanie bardziej wolę wsiąść w koparkę i zmieniać krajobraz 😉 Pozdrawiam!

 3. Co to za życie bycie w ciężarówce 24h…dobrze płatna?Może kiedyś będzie?Polacy są przekonani,ze to jest odpowiednia,dobra praca,dlatego tak rozwinęli transport ale zauważmy,że w państwach wysoko rozwiniętych kierowców jest mało,ludzie wolą siedzieć z rodzina,mieć życie prywatne,uporządkowane.Zauważmy jakie ryzyko niebezpieczeństwa,wypadku niesie za sobą praca w transporcie.Nie polecam.

 4. Po 6 latach też myślałem tak jak Ty,teraz po prawie 20 latach jazdy myślę zupełnie inaczej ale już za późno dla mnie żeby zmienić coś w życiu,pozdrawiam i życzę szerokiej

 5. Bez doświadczenia to tylko można pomarzyć o zatrudnieniu. Szukałem 6m-cy i gdzie dzwoniłem to we wszystkich firmach wymagali min. 1rok doświadczenia. Niby nie ma komu jeździć a tak naprawdę to wszystko lipa.

 6. Zarobki nieadekwatne do kosztów … tracisz życie … tracisz rodzinę… zyskuje jedynie pracodawca … a najlepiej byś jeździł 2tyg na 1weekend w domu gdzie zjedziesz w sobotę do południa a najlepiej jak byś wyjechał już w poniedziałek o 4rano…
  Ale racja… prace znajdziesz zawsze

 7. Coś mi się wydaje, że te super zarobki to masz brutto jakie miałem 14 lat temu jeżdżąc solówką z paletami nie ruszając się poza Dublin. Tylko gdy przejdziemy do netto to okaże się ja z 34k euro rocznie płaciłem realnie poniżej 10%, a dziś w Polsce to jak to wygląda?

 8. Tylko ryzyko narobienia sobie mega problemów jest ogromne. Wystarczy 2-3 mandaty i pensja lub 2 poszły wpizdu. W razie wypadku, stłuczki zawsze winny jest trucker… Nikt nie szanuje kierowców i każdy głupol może nagrać film i pokazywać jakie to błędy robią kierowcy a wysłać to na policję.

 9. Nie wiem gdzie płatna może są takie firmy ale ciężko z uczciwością ja mam takie papiery i co 4 miesiące do szwecji jeździłem i zarobek 3.500 No to super !!!! A w innej firmie dali 20 l oleju silnikowego bo do konia trzeba wlewac co 100 km oszusty przez tele co innego i na rozmowie a w rzeczywistości lipa straszna

 10. Od kwietnia do lipca rok 2022 tyle zajęło mi zrobienie uprawnień na ciężarówkę kurs, egzaminy C za pierwszym , C+E za drugim razem zdany, przewód rzeczy robiłem w marcu przed zmiana przepisów rzutem na taśmę. Wszelkie Opłaty, dojazdy, opłaty dokument prawa jazdy, karta kierowcy. 11000 zł za uprawnienia taka kwotę zapłaciłem.

 11. Bardzo dobre pieniadze ?? 😂😂
  Tzn ile ??
  400zl dniowki na miedzynarodowce za 24h pracy codziennie ??
  To jest 16,60 netto za godzine, a MINIMALNA stawka godzinowa to jest 14,50. Czyli 2zl wiecej niz sprzataczka z ukrainy.
  O mandatach juz nawet nie wspominam, bo moze sie okazac ze zarobisz na godzine mniej niz sprzataczka z ukrainy.

 12. Co to za bzdury!!! Czy warto odpowiadam NIE!!! Kierowca zawodowym byłem 11 lat bardzo dobre zarobki gdzie ?? Zarobki 7-9 tys zł za pracę w czasie 2 etatów? Pracujesz nie raz po 15 h dziennie po przeliczeniu na godz masz stawie jak pani w sklepiku szkolnym!!! Uprawnienia 10 tys zł dziś mandaty są ogromne i można szybko stracić je.. a zrobiłem uprawnienia na koparki i ? I zarabiam tyle ile na ciężarówce po 8 max 10 h weekend wolne i każda noc śpię z żoną w łóżku nie na oszczanym parkingu

Dodaj komentarz

Zadzwoń!