Ładowanie…

MOBILNY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Naprawa Tirów i Aut Dostawczych oraz Pojazdów Ciężarowych Warszawa
MOBILNY SERWIS TIR - Mechanik I Elektryk Warszawa!

Naprawa w Niemczech której mobilny serwis nie dał rady doprowadzić do końca !!! Czy to nasza wina ?

Pobrane z Youtube Mobilny mechanik samochodów osobowych, dostawczych i ciężarówek w woj. mazowieckim · Mobilny serwis TIR ciężarowe 24h · Naprawa naczep, przyczep, Lohr, Skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na drodze w województwie Mazowieckim i na obszarze całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie 24h.

Główną specjalizacją naszej firmy to naprawa pojazdów ciężarowych. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR, dzięki któremu naprawiamy pojazdy na drodze w Warszawie. Eksperci z 20 Letnim Doświadczeniem Zdobytym w Największych Serwisach Pojazdów Ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Naprawa Naczep i Plandek. Serwis Mechaniki i Elektryki do Tirów.

24 thoughts on “Naprawa w Niemczech której mobilny serwis nie dał rady doprowadzić do końca !!! Czy to nasza wina ?

  1. z ta chłodnicą to tak jak z moja ale chłopaki w sklepie motoryzacyjnym po 3 dniach znalezli okazało sie ze tylko jeden producent zamienników który je robił przerwał produkcje tego modelu chłodnicy i znalezli zapasy na jednej hurtowni z Opola hurtownia posiadała ok 100 sztuk jest tylko wada takich czesci tanie nie bedzie i trzeba obudzic pół Polski w poszukiwaniu

  2. witam , czy można regenerować sposobem niedryciarskim takie chłodnice ???? widziałem jak przelutowywali tyle że w samochodach osobowych , wiem gra nie warta czasem świeczki ale pytanie padło niejako retorycznie biorąc pod uwagę że jest to możliwe , problem w tym czy opłacalne . pozdrawiam

  3. Jaki "fajny film" wyszedł😁, samochód wybebeszony, 100 śrubek wykręcone, a TERAZ sprawdzimy tą chłodnicę do wymiany, ooo..! cieknie😲! Tak było w scenariuszu?? Finał: my zrobiliśmy swoje, teraz jedziemy na grilla i do domu. Ciekawi mnie co się stało z tymi "100 śrubkami", czy każda znalazła swoje miejsce?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!