Loading…

MOBILNY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Naprawa Tirów i Aut Dostawczych oraz Pojazdów Ciężarowych Warszawa
MOBILNY SERWIS TIR - Mechanik I Elektryk Warszawa!

SAF zatarta piasta koła w naczepie damaged SAF wheel hub Mobilna Obsługa Pojazdów Dariusz Świstak

Pobrane z Youtube Mobilni mechanicy są w stanie dojechać we wskazane miejsce i naprawić samochód niezależnie od lokalizacji, pory dnia, pogody czy pory roku. Jeśli klient jest już w trasie, nie ma czasu na wielodniową diagnostykę, a nie chce wynająć lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest idealnym rozwiązaniem dla sytuacji klienta. Dzieje się tak pomimo tego, że pojazd może służyć różnym celom. Specjaliści, którzy są teraz tutaj, zapewnią modernizacje samochodowe i dokonają wszelkich niezbędnych napraw.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania przez YouTube i do kupienia. Mobilny mechanik, który pracuje przy samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych, podróżuje po prowincji, udzielając pomocy klientom. Mobilny serwis TIR dla samochodów ciężarowych oferowany jest przez całą dobę na terenie województwa mazowieckiego. Naprawa naczep, przyczep, pojazdów marki Lohr oraz sprawna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Naprawa pojazdów ciężarowych. Mobilny serwis TIR, a także całodobowa dyspozycyjność do holowania.

Serwisowanie i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z podstawowych obszarów specjalizacji i kompetencji naszej firmy. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR na terenie miasta Warszawy, co daje nam możliwość wykonywania przeglądów i napraw pojazdów podczas ich postoju na poboczu. profesjonalistów, którzy pracowali w niektórych z najsłynniejszych zakładów naprawy samochodów ciężarowych w branży przez łącznie dwadzieścia lat. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Zmiany w naczepach i plandekach są również czymś, co można zrobić. Warsztat naprawczy specjalizujący się w ciężarówkach, tutaj wykonuje się zarówno mechanikę, jak i elektrykę. Mobilny mechanik samochodów osobowych, dostawczych i ciężarówek w woj. mazowieckim · Mobilny serwis TIR ciężarowe 24h · Naprawa naczep, przyczep, Lohr, Skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na drodze w województwie Mazowieckim i na obszarze całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie 24h.

Mechanicy mobilni są w stanie dotrzeć we wskazane miejsce i naprawić pojazd niezależnie od tego, gdzie się znajduje, kiedy się znajduje, jaka jest pogoda czy pora dnia. Jeżeli klient jest w trasie, nie ma czasu na kilkudniową diagnostykę, a nie chce korzystać z lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest dla niego idealną odpowiedzią. Dzieje się tak niezależnie od wielkości lub funkcji pojazdu. Samochód zostanie zmodernizowany i naprawiony przez ekspertów, którzy są obecnie obecni.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania z YouTube Prowincja jest obsługiwana przez mobilnego mechanika, który zajmuje się samochodami, furgonetkami i ciężarówkami. mazowieckie · Mobilny TIR TIR dostępny 24 godziny na dobę Naprawa naczep, przyczep, pojazdów Lohr, a także skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie dostępne przez całą dobę.

Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z głównych obszarów specjalizacji naszej firmy. Jesteśmy firmą obsługującą Mobilny Serwis TIR w Warszawie, który umożliwia nam naprawę samochodów, które stoją na ulicy. specjalistów o łącznym dwudziestoletnim doświadczeniu pracy w najbardziej prestiżowych w branży serwisach samochodów ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Możliwe jest również mocowanie naczep i plandek. Warsztat samochodowy specjalizujący się w mechanice i elektryce

Główną specjalizacją naszej firmy to naprawa pojazdów ciężarowych. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR, dzięki któremu naprawiamy pojazdy na drodze w Warszawie. Eksperci z 20 Letnim Doświadczeniem Zdobytym w Największych Serwisach Pojazdów Ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Naprawa Naczep i Plandek. Serwis Mechaniki i Elektryki do Tirów.

46 thoughts on “SAF zatarta piasta koła w naczepie damaged SAF wheel hub Mobilna Obsługa Pojazdów Dariusz Świstak

 1. Poradz mi zauważyłem własnie ze w autobusie nie nabija mi powietrza do jednej przedniej poduszki zawieszenia autobus klenczy na jedno kolano nie słychać żadnych nieszczelnosci czy morze to być przez mróz?

 2. Popracuj nad dźwiękiem filmu bo raz jest ciszej raz głośniej, na ścieżkę audio musisz nałożyć jakieś kompresor dla wyrównania dźwięku 😉 pozdrawiam z DZA

 3. Witam.
  Mam pytanie do Pana mechanika.
  Już nie pierwszy raz widzę że są dość częste kłopoty z zblokowaniem hamulców a to na naczepie czy w samym ciągniku.
  Dlaczego taka rzecz jak hamulce nie są przynajmniej raz a najlepiej dwa razy do roku przeglądane??
  Ja u siebie przeglądam hamulce 2razy,za każdym razem do smaruje posmaruje układ na którym UW kulka lubi się zapiec dodatkowo prowadnice-rurki świeżo smarowane nigdy jeszcze w życiu nie sprawiły mi kłopotu.
  Na przeglądzie mówią mi:
  Panie ma pan najlepsze hamulce w mieście.
  Czy szefostwo takiej korporacji jest na tyle durne, chciwe na każdy grosz że wolą mieć kłopoty w trasie z transportem zamiast dać na własnej bazie mechanikowi nadgodziny i jednak aby taki sprzęt był nie zawodny oraz bezpieczny pod względem jakości hamulców.
  Jak widzę coś takiego to rynce opadują🤦🤦
  Pozdrawiam serdecznie super mechanika.
  Pozdrowienia również dla taty Wojtka 😁

 4. Aby bardziej bezpiecznie otworzyć nakrętkę ja rozwiercałem identycznie ale w 3 miejscach tak aby jeden element miał zdecydowanie mniej niż 180° (360/3=120) Super robota 👍

 5. Cześć, nawierć otwory w nakrętce dokładnie na wprost siebie, podzielisz ją wtedy równo na pół i łatwiej spadną obie części pod przecinakiem.
  Mega praca,dziękuję za wiedzę którą przekazujecie👍

 6. mistrzu, moja taka uwaga – rozcinaj nakrętkę równo żeby cięcia były na przeciw siebie , w tedy eliminujesz całkowicie rysowanie gwintu jak to uczyniłeś próbując ją wyciągnąć breszką -odpadnie jak pół księżyce – wiem z doświadczenia z pracy przy mechanice rotomouldingu.

 7. A jest sposób by zauważyć ze coś się z tymi łożyskami dzieje niedobrego? Bo już słyszałem opinie ze się grzeją mocniej niż powinny i opinie ze są całkowicie zimne

 8. Bardzo podziwiam opanowanie i skuteczność! Nie jestem mechanikiem ale bardzo polubiłem Pana, Panów kanał. Powód jest prosty. Miło się ogląda prawdziwych facetów a nie wymoszczone cuda przy pracy. Super filmy, Panowie możecie być wzorem dla pokoleń jak powinien żyć prawdziwy facet!

 9. Osie SAF to najgorsze osie jakie mogą byc , piasty siadają jak muchy 😉 maja wade fabryczną w postaci malych walkow w lozysku oraz bliskim rozstawem miedzy lozyskami 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!