Ładowanie…

MOBILNY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Naprawa Tirów i Aut Dostawczych oraz Pojazdów Ciężarowych Warszawa
MOBILNY SERWIS TIR - Mechanik I Elektryk Warszawa!

Ktoś przyspawał resor do osi w naczepie ! Tym razem Ja i Dziadek zostaliśmy zaskoczeni maksymalnie !https://patronite.pl/TruckmechanicfromPoland

Pobrane z Youtube Mobilni mechanicy są w stanie dojechać we wskazane miejsce i naprawić samochód niezależnie od lokalizacji, pory dnia, pogody czy pory roku. Jeśli klient jest już w trasie, nie ma czasu na wielodniową diagnostykę, a nie chce wynająć lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest idealnym rozwiązaniem dla sytuacji klienta. Dzieje się tak pomimo tego, że pojazd może służyć różnym celom. Specjaliści, którzy są teraz tutaj, zapewnią modernizacje samochodowe i dokonają wszelkich niezbędnych napraw.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania przez YouTube i do kupienia. Mobilny mechanik, który pracuje przy samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych, podróżuje po prowincji, udzielając pomocy klientom. Mobilny serwis TIR dla samochodów ciężarowych oferowany jest przez całą dobę na terenie województwa mazowieckiego. Naprawa naczep, przyczep, pojazdów marki Lohr oraz sprawna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Naprawa pojazdów ciężarowych. Mobilny serwis TIR, a także całodobowa dyspozycyjność do holowania.

Serwisowanie i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z podstawowych obszarów specjalizacji i kompetencji naszej firmy. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR na terenie miasta Warszawy, co daje nam możliwość wykonywania przeglądów i napraw pojazdów podczas ich postoju na poboczu. profesjonalistów, którzy pracowali w niektórych z najsłynniejszych zakładów naprawy samochodów ciężarowych w branży przez łącznie dwadzieścia lat. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Zmiany w naczepach i plandekach są również czymś, co można zrobić. Warsztat naprawczy specjalizujący się w ciężarówkach, tutaj wykonuje się zarówno mechanikę, jak i elektrykę. Mobilny mechanik samochodów osobowych, dostawczych i ciężarówek w woj. mazowieckim · Mobilny serwis TIR ciężarowe 24h · Naprawa naczep, przyczep, Lohr, Skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na drodze w województwie Mazowieckim i na obszarze całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie 24h.

Mechanicy mobilni są w stanie dotrzeć we wskazane miejsce i naprawić pojazd niezależnie od tego, gdzie się znajduje, kiedy się znajduje, jaka jest pogoda czy pora dnia. Jeżeli klient jest w trasie, nie ma czasu na kilkudniową diagnostykę, a nie chce korzystać z lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest dla niego idealną odpowiedzią. Dzieje się tak niezależnie od wielkości lub funkcji pojazdu. Samochód zostanie zmodernizowany i naprawiony przez ekspertów, którzy są obecnie obecni.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania z YouTube Prowincja jest obsługiwana przez mobilnego mechanika, który zajmuje się samochodami, furgonetkami i ciężarówkami. mazowieckie · Mobilny TIR TIR dostępny 24 godziny na dobę Naprawa naczep, przyczep, pojazdów Lohr, a także skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie dostępne przez całą dobę.

Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z głównych obszarów specjalizacji naszej firmy. Jesteśmy firmą obsługującą Mobilny Serwis TIR w Warszawie, który umożliwia nam naprawę samochodów, które stoją na ulicy. specjalistów o łącznym dwudziestoletnim doświadczeniu pracy w najbardziej prestiżowych w branży serwisach samochodów ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Możliwe jest również mocowanie naczep i plandek. Warsztat samochodowy specjalizujący się w mechanice i elektryce

Główną specjalizacją naszej firmy to naprawa pojazdów ciężarowych. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR, dzięki któremu naprawiamy pojazdy na drodze w Warszawie. Eksperci z 20 Letnim Doświadczeniem Zdobytym w Największych Serwisach Pojazdów Ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Naprawa Naczep i Plandek. Serwis Mechaniki i Elektryki do Tirów.

45 thoughts on “Ktoś przyspawał resor do osi w naczepie ! Tym razem Ja i Dziadek zostaliśmy zaskoczeni maksymalnie !

  1. To pewnie też była szybka naprawa resor pękł, to go pospawali by tylko dojechać do bazy, a że właściciel miał to w nosie to ganiał naczepę, aż ją sprzedał z tą prowizorką 😉

  2. Bardzo mnie interesuje ile taka naprawa na poboczu kosztuje ? Ile by kosztowała w warsztacie , a ile w takich warunkach ? To mnie ciekawi . Moze ktoś podać przybliżone koszta ?

  3. Fajna robota 🙂 podoba mi się jak chłopaki rozkładają butle z tlenem i propanem a Dziadek fajka pali 😀 żeby Darek butów z chmur nie szukał 😛

  4. Masakra, taka fuszerka. Przypomina mi to jak w moim wysłużonym Lanosie, inny "magik" zaczepił elementy koła i hamulców na zakrzywionych gwoździach. Jak to mechanik zobaczył to nie wiedział czy to żart czy co? Dodam, że auto zakupiłem bo było świeżo po państwowym przeglądzie technicznym, domyślcie się więc, jaka była skala oszustwa. Mechanik i ja cieszyliśmy się, że dowiedziałem się o tej fuszerce u niego a nie podczas odwiedzin w rowie albo na szrocie. I tak jak w tym przypadku pewnie monter nie wiedział jak to ma być poprawnie zmontowane więc pojechał wszystko palnikiem. I tak facet był dokładny w tym co robił, bo gdyby robił to ten partacz co u mnie, taki resor pociągnął by taśmą naprawczą i podkleił kropelką i po kłopocie xD Pozdrawiam!

  5. No tak, nie jednokrotnie wypadało dokonywać cudów na drodze przy lampce, w deszczu chlapie i śnieżycy. Wymiana sworzni tłokowych, wymiana sprzęgła. . . . Tak jakby pojazdy wolałyby być naprawiane na drodze

  6. Nie jestem kierowcą ciężarówek, ale wasza fachowość powoduje, że każdy vlog oglądam z zaciekawieniem. Chciałbym mieć takiego mechanika do mojego auta. Panowie, gratki za waszą pracę.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!