Ładowanie…

MOBILNY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Naprawa Tirów i Aut Dostawczych oraz Pojazdów Ciężarowych Warszawa
MOBILNY SERWIS TIR - Mechanik I Elektryk Warszawa!

Porównanie Milwaukee M18 ONEFHIWF1DS-121C kontra zwykły Pneumat "1"cal oraz ręczny klucz do kół :)



https://patronite.pl/TruckmechanicfromPoland

Pobrane z Youtube Mobilni mechanicy są w stanie dojechać we wskazane miejsce i naprawić samochód niezależnie od lokalizacji, pory dnia, pogody czy pory roku. Jeśli klient jest już w trasie, nie ma czasu na wielodniową diagnostykę, a nie chce wynająć lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest idealnym rozwiązaniem dla sytuacji klienta. Dzieje się tak pomimo tego, że pojazd może służyć różnym celom. Specjaliści, którzy są teraz tutaj, zapewnią modernizacje samochodowe i dokonają wszelkich niezbędnych napraw.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania przez YouTube i do kupienia. Mobilny mechanik, który pracuje przy samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych, podróżuje po prowincji, udzielając pomocy klientom. Mobilny serwis TIR dla samochodów ciężarowych oferowany jest przez całą dobę na terenie województwa mazowieckiego. Naprawa naczep, przyczep, pojazdów marki Lohr oraz sprawna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Naprawa pojazdów ciężarowych. Mobilny serwis TIR, a także całodobowa dyspozycyjność do holowania.

Serwisowanie i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z podstawowych obszarów specjalizacji i kompetencji naszej firmy. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR na terenie miasta Warszawy, co daje nam możliwość wykonywania przeglądów i napraw pojazdów podczas ich postoju na poboczu. profesjonalistów, którzy pracowali w niektórych z najsłynniejszych zakładów naprawy samochodów ciężarowych w branży przez łącznie dwadzieścia lat. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Zmiany w naczepach i plandekach są również czymś, co można zrobić. Warsztat naprawczy specjalizujący się w ciężarówkach, tutaj wykonuje się zarówno mechanikę, jak i elektrykę. Mobilny mechanik samochodów osobowych, dostawczych i ciężarówek w woj. mazowieckim · Mobilny serwis TIR ciężarowe 24h · Naprawa naczep, przyczep, Lohr, Skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych na drodze w województwie Mazowieckim i na obszarze całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie 24h.

Mechanicy mobilni są w stanie dotrzeć we wskazane miejsce i naprawić pojazd niezależnie od tego, gdzie się znajduje, kiedy się znajduje, jaka jest pogoda czy pora dnia. Jeżeli klient jest w trasie, nie ma czasu na kilkudniową diagnostykę, a nie chce korzystać z lawety, to mobilny warsztat samochodowy jest dla niego idealną odpowiedzią. Dzieje się tak niezależnie od wielkości lub funkcji pojazdu. Samochód zostanie zmodernizowany i naprawiony przez ekspertów, którzy są obecnie obecni.

#tvnturbo #tvn #mobilnimechanicy

Do pobrania z YouTube Prowincja jest obsługiwana przez mobilnego mechanika, który zajmuje się samochodami, furgonetkami i ciężarówkami. mazowieckie · Mobilny TIR TIR dostępny 24 godziny na dobę Naprawa naczep, przyczep, pojazdów Lohr, a także skuteczna naprawa pojazdów ciężarowych poruszających się po drogach województwa mazowieckiego i całej Polski. Mobilny serwis TIR, holowanie dostępne przez całą dobę.

Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych to jeden z głównych obszarów specjalizacji naszej firmy. Jesteśmy firmą obsługującą Mobilny Serwis TIR w Warszawie, który umożliwia nam naprawę samochodów, które stoją na ulicy. specjalistów o łącznym dwudziestoletnim doświadczeniu pracy w najbardziej prestiżowych w branży serwisach samochodów ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Możliwe jest również mocowanie naczep i plandek. Warsztat samochodowy specjalizujący się w mechanice i elektryce

Główną specjalizacją naszej firmy to naprawa pojazdów ciężarowych. Jesteśmy firmą prowadzącą Mobilny Serwis TIR, dzięki któremu naprawiamy pojazdy na drodze w Warszawie. Eksperci z 20 Letnim Doświadczeniem Zdobytym w Największych Serwisach Pojazdów Ciężarowych. Regeneracja Dpf, Scr, Fap. Naprawa Naczep i Plandek. Serwis Mechaniki i Elektryki do Tirów.

36 thoughts on “Porównanie Milwaukee M18 ONEFHIWF1DS-121C kontra zwykły Pneumat "1"cal oraz ręczny klucz do kół :)

  1. Jedno koło – akumulotorowiec. Kilka kół – pneumatyk. Jakby test badał tylko klucze, a nie cały system, to elektryk byłby mocno z tyłu. A jak zapas energii się wyczerpie – ile trwa doładowanie akumulatora, a ile dolanie paliwa do kompresora?

  2. W Marnym Aucie Niemieckim (MAN) kiepski klucz to nic nowego. Klucz ze scanii z rozsuwana podstawką wiadomo że by dał rade na ale wiadomo że nie ta liga. Pozdrawiam właścicieli przepłaconych audi WV bmw i całej reszty gruzów niemieckich.

  3. ogladam z ciekawoscia pana video , napisze tak , nie wiem jak dobra jest firma Milwaukee w Polsce , w USA profesjonalne narzedzia robi Snap Un , sa drogie ale z gwarancja na zycie , Milwaukee jest srednia klasa ale jak napisalem nie znam az tak Milwaukee , cena jest porownywalna z DeWalt a to nie jest szczyt marzen , fajne filmy pan robi , ja w latach 1980tych mialem praktyki w PKS bo uczylem sie w technikum mechanicznym 🙂 , wtedy zestaw kluczy ograniczal sie do kluczy plaskich , zestaw kluczy jakie pan ma to nawet nikt nie wiedzial ze istnieja , kola sie odkrecalo recznie , klucz trzepieniowy i brecha a czesto na nie sie stawalo , fajnie macie teraz w Polsce , pozdrawiam i zycze wielu klientow , duzo lekiej roboty i bezpiecznej pracy

  4. Ja porównam to do cięższych warunków jakim jest kopalnia , i o ile my używamy kluczy pneumatycznych to musicie mi wybaczyć stwierdzenie są huja warte przy nakrętce 41 czy 36 , ale hydrauliczne mają to coś, połowa mniejsze poręczniejsze i ta moc 🙂 – ten na baterię wybaczcie ale rozsypał by się w pył no i nie wszędzie by szło go użyć ograniczenia WUG .
    Ale u was jak bym miał wybierać to w lecie pneumatyk potrafi ochłodzić a w 12v tylko ścieka pot 🙂 hehehe – No co porównujemy to wszystko 🙂 . i plastikowa obudowa , bateria starcza na pewien czas i cza mieć drugą , a paliwo w pompie chyba to samo co w aucie . Plusy i minusy . Jest ich jeszcze kilka na niekorzyść 12v , gdyż w cięższych warunkach wymięka 🙂 .
    Wyskocz z nim gdy leje deszcz ,zostaw go w pełnym słońcu . pośrednie niedogodności to przechowywanie , i na końcu trwałość . Pneumatyk wygrywa za każdym razem . Zimą może zamarznąć gdy kompresor ciągnie z zewnątrz zimne powietrze , przy 25stopni na kopalni też potrafił się za szronić ale nie pracował 30 minut tylko 6h ale my nie używamy oleju do pneumatyków tylko smaru (tak jest w instrukcji ) i nie zamarza , więc ??? może się zastanowicie nad smarowaniem ? często używamy też Venolu -olej hydrauliczny do pneumatyków by go rozruszać .

  5. Test nie do końca miarodajny… Dziadek nie jara oraz pneumat jest zasilony nie za wielkim kompresorem… W terenie owszem Milwaukee ma przewagę ale na hali z dobra instalacją pneumat by go zjadł 🙂 Z kolei gdybyś zrobił test odkręcenia wszystkich kół jednym kluczem to doszło by ładowanie baterii po drodze 🙂 Wniosek mój – na hali pneumat, w terenie elektryk 🙂

    Co do podsumowania zgadzam się ze wszystkim 🙂 BHP przede wszystkim…

  6. Nie porównuj Milwaukee do pneumata chyba że masz pneumata zajechanego j nas takie klucze są od dawna i to jest reklamówka szajs najmłodsze szlifierka wiertarka po roku wypadają baterię 8.0 i inne m18 gowno przereklamowane nie polecam A Ty nie wciskaj ludziom kitu bo dokrecom tym kluczem i zgubione kolo6

  7. Fajny test.
    Pneumat w warsztacie stacjonarnym gdzie jest i tak kompresor a prąd mamy w gniazdku zapewne wygra w kosztach ale w mobilnym serwisie elektryk naprawdę daje radę…
    Zauważyłem już parę lat temu że nawet małe warsztatyosobówek zaczynają odkręcać i zakręcać koła elektrykami bo wygodniej i nikt się o przewody nie potyka.

  8. Panowie polecam w milwaukee miedzy baterie a obudowę dać takie przezroczyste gumowe stopery jak do szafek , nawet na filmiku widać jak bateria lata , szybko wyrabiają się gniazda baterri i później jest problem z brakami styku . Niestety wada milwaukee w każdym m18 . Pozdrowionka 🙂

  9. Jednak myślę że autor nagrania zapomniał o jednej dość ważnej rzeczy. Mianowicie fakcie, że komplet klucza elektrycznego posłuży WYŁĄCZNIE do odkręcania śrub i niczego więcej. Czyli płacimy jakieś 5,8tys zł za samą możliwość odkręcania (teoretycznie tylko akumulator możemy wykorzystać do czegoś innego).

    Przy komplecie na klucz pneumatyczny, zyskujemy dużo więcej możliwości. Akregat da nam prąd nawet to najzwyklejszych, najtańszych elektronarzędzi sieciowych, które są dużo tańsze niż narzędzia akumulatorowe i dysponują większą mocą. Kompresor natomiast daje nam "moc" sprężonego powietrza, a więc możemy coś przedmuchać, nadmuchać czy umyć przy użyciu ropownicy. Kwestia dokupienia już wtedy na prawdę tanich akcesoriów.

    I finalnie, jeśli byśmy mieli postawić tylko na system elektryczny vs system pneumatyczny, to jednak pneumatyczny wyjdzie lepiej.

    Zwłaszcza że tu porównujemy chyba najlepszy klucz elektryczny jaki można kupić i stosunkowo słaby klucz pneumatyczny.

    Dobry kompresor daje nam już wtedy tani dostęp do całej gamy na prawdę silnych i jednocześnie małych narzędzi, kosztem ograniczonego zasięgu ich działania (po przez wąż).

    Coś za coś. W mobilnym serwisie, elektryczne klucze pewnie sprawdzają się lepiej, bo są zwyczajnie poręczniejsze, ale na stacjonarnym serwisie, chyba jednak pneumat lepiej działa, bo tam możemy już olać agregat i wstawić kompresor na np 1000l powietrza.

  10. Ładnie pokazane , jedne narzędzia mają przewagę nad drugimi , w cenę klucza pnematycznego w liczyłeś kompresor , ale podejrzewam że ten kompresor nie raz ci pomógł nie tylko do kluczy czy narzędzi pnematycznych , tak to jest racja że narzędzia na baterię ulstwiwja życie i pracę , so bardziej podręczne nie trzeba ciągnąć że sobą kabla albo węży, ale so mniej odporne na warunki atmosferyczne , a przynajmniej ja na takie narzędzia trafiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!